Connect with us

Marka

Abiye Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Published

on

Abiye Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Büyük Beden abiye seçimi konusunda en doğru seçimi, vücudunu tanıyan kadınlar yapmaktadır. Vücut yapınıza göre tercih ediceğiniz büyük beden abiye ile gecenin yıldızı olabilirsiniz.
Öncelikle genel olarak herkes, vücut yapısındaki farklılıklardan dolayı sorunlu bölgelere sahip, bu konuda yalnız değilsiniz. Orantılı vücut yapısına sahip olan bayanlardan da “birazda boyum uzun olsa” dediklerini illaki duymuşsunuzdur. Önemli olan kendiniz ile barışık olmanız ve kendinizi sevmenizdir. Siz çok özelsiniz bunu unutmayın. Kimse sizi sadece güzelliğiniz için sevmiyor. Eğer sizin de hayatınızda böyle insanlar varsa ve sizin böyle düşünmenize neden oluyorsa sizlere tavsiyem onlardan uzak durmanız olacaktır.

Abiye Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Vücut Tipine Göre Nasıl Elbise Tercih Edilmelidir

Her kadın malesef kusursuz bir vücuda sahip değil;
Kimi insanlar veremediği kilolardan şikayetci iken, kimi insanlar ise alamadığı kilolardan dolayı şikayetcidirler.

Bağzı insanların üst bedeni alt bedenine göre inceyken, kimilerimizin alt bedeni üst bedenine göre incedir, Kimilerimizin göğüsleri büyük, kimilerimizin göğüsleri küçükdür.

 

Kıvrımlı Vücut Tipi Olanlar Nelere Dikkat Etmelidirler

Bağzı Kadınlar kıvrımlı belirgin vücut hatlarına sahipken, Bağzı Kadınların ise vücudunda hiç kıvrım yok, birde tersine kıvrımlı vücutlar var; sanırım kamufle edilmesi en zor olan ve kıyafet seçiminde en çok kararsızlık yaşayan vücut tipidir.

Kusurlarınızı doğru kıyafetler ile avantaj haline getirmek sizin elinde olan birşeydir. Söz konusu gideceğiniz davetlere vücut yapınıza uygun bir büyük beden abiye tercihi ise, öncelikle vücut yapınızın farkında olmanız gereklidir.

Eğer Kalın kollarınız var ise kolsuz büyük beden abiyelerden uzak durmalısınız. Dikkatleri kollarınızdan uzaklaştıracak büyük beden abiyeler seçerek yaparak şık bir görünüşe ulaşabilirsiniz. Omuz dekolteli, kayık yakalı büyük beden abiye modelleri arasından seçim yapmanız sizler için daha doğru olacaktır.

Eğer göğüsleriniz normalden bi tık daha büyük ise öncelikle yapmanız gereken elbise tipi ya da straplez bir korse ile iri göğüs görüntüsünü ortadan kaldırmanız gerekmektedir. Toparlanan göğüslerinizi aşırı bir dekolte vermeden V yakalı büyük beden abiye elbiseler tercih etmeniz sizin için en doğru karar olacaktır.

Üst bedeniniz alt bedeninize göre daha geniş ise dikkatleri kalçalardan uzaklaştırmanız gereklidir ve bu yüzden straplez abiye ve yaka kısmı hareketli kıyafetler tercih etmelisiniz. A pile elbiseler ise tam size göre olacaktır.

Geniş Omuzlu Kadınlar Abiye Seçerken Nelere Dikkat Etmelidirler

Geniş Omuzlu Kadınlar Abiye Seçerken Nelere Dikkat Etmelidirler

Geniş omuzlu, ters üçgen vücut tipli bayanlar ise kesinlikle uzun kollu ve straplez büyük beden abiyelerden uzak durmalıdır. Dikkatleri alt kısma yönlendirebileceğiniz kabarık ve kloş abiye elbiseler tercih etmeniz sizin için daha doğru olacaktır, vücudunuzu orantılı gösterecek bu tür abiyeler sizin için en uygun abiyelerdir.

Kum saati vücut tipli kadınlar galiba aramızda en şanslı olan kadınlardır orantılı vücuda sahip bayanlar günümüzün trendi balık abiyeleri üzerinizde harika duracaktır.

Atletik yapıya sahip, bel oyuntusu olmayan bayanlar, beli ince göstermeye yardımcı olabilecek kemerli abiye modellerini tercih ederek bel oyuntusu görüntüsünü ortaya çıkartabilecektir. İki parçalı abiye elbiseler önerilerimizin arasında en iyisidir.

Elmas vücut tipli kadınlar bel ve karın kısımları geniştir. Bu vücut tipine sahip kadınlar kayık yaka ya da kare yaka büyük beden abiye elbiseleri tercih ederek görüntülerini biraz yumuşatabilirler. Göğüs altından bollaşan robadan elbiseler vücut formunuz için en ideal seçim olacak. Eğer bu konuda daha fazla bilgi almak istiyorsanız web sitemiz olan lilasxxl‘yi ziyaret ederek bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Okumaya devam et
Reklam
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Trend'ler